Belediye ve Üniversite İşbirliği
![Belediye ve Üniversite İşbirliği](https://bingol.bel.tr/storage/media/2021/09/08/2519/c/belediye-ve-universite-isbirligi-1-big.jpg)
- Gençlik merkezlerimiz bünyesinde gençlerin kazanım elde edebilecekleri gençlik atölyelerinde liderlik, takım çalışması, kişisel gelişime yönelik çalışmalar, proje yazma, kriz yönetimi, sunum teknikleri vb. konularda kurslar açılıp çalışmalar yapılacaktır.
- Sosyal, Kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetler kapsamında çeşitli kurslar düzenlenecektir.
- Girişimcilik kursları açılacaktır.
- Belediye ve Üniversite işbirliği çerçevesinde Üniversite öğrencilerimize yönelik Avrupa Birliği Ülkelerinde eğitim ve staj yapabilecekleri projeler ile her yıl belli sayıda öğrenciye imkan sağlanacaktır.
- Kredi Yurtlar Kurumunda kalan kız ve erkek öğrencilerin Üniversite ile ulaşımlarını daha rahat ve sorunsuz bir şekilde sağlayacak düzen oluşturulacaktır.