Seçim Vaadun

Bilgi Evi ve Gençlik Merkezi

Bilgi Evi ve Gençlik Merkezi
  • Gençlerimizin Milli ve Manevi değerlere sahip olması, olaylara, çevreye ve insanlara karşı tutum ve davranışlarında insani, ahlaki, kültürel ve toplumsal duyarlılıklarının arttırılması amacıyla gençlerin serbest zamanlarını değerlendirebilecekleri potansiyellerini gerçekleştirebilecekleri, kişisel ve sosyal gelişimlerini sağlamak amacıyla sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerin yapılacağı Bilgi ve Gençlik Merkezleri açılacaktır.
  • Bilgi evimizde; etüt dersleri, kulüp çalışmaları, internet ve kütüphane faaliyetlerinin yanı sıra geziler, yarışmalar, spor faaliyetleri ve bilim şenliği gibi birçok sosyal ve sportif etkinlik yer alacaktır. Bünyesinde; derslikler, kütüphane, bilgisayar salonu, çok amaçlı salon ve çocuk kulübü yer alacaktır.
  • Türkçe, matematik, fen ve teknoloji, din kültürü ve ahlak bilgisi, İngilizce, bilgisayar gibi derslerin yanı sıra resim, gitar, bağlama, tiyatro, halk oyunları, satranç ve masa tenisi gibi çeşitli alanlarda birçok uygulamalı ders eğitimi de verilecektir.